ВИЇЗНИЙ СЕМІНАР «СУЧАСНЕ ВИРОБНИЦТВО СТОЛЯРНИХ ТА КОРПУСНИХ МЕБЛІВ»

11 вересня 2023 року студенти кафедри дизайну інтер’єру і меблів у рамках виїзного науково-методичного семінару відвідали меблеве виробництво компанії «Nenov». На фабриці створюють ексклюзивні дизайни дверей та різного виду фасадів, сходів, стінових панелей, плінтусів, балясинів на будь-який смак із натурального дерева. Підприємство реалізує цікаві дизайнерські проєкти, у яких на першому місці затишок, стиль та комфорт. Свою продукцію компанія представляє в Україні, тим самим підтримує внутрішній ринок країни.

Здобувачі освіти ознайомилися з циклом виробництва столярних та корпусних меблів, принципами роботи верстатів, станків та малярної камери, також було розглянуто етапи роботи над виробом та проаналізовано конструкторську документацію. Студенти здобули нові знання щодо порід деревини їх характеристиками та роботою колективу компанії на всіх етапах виробництва.

Семінар провели під керівництвом куратора курсу, доцента кафедри дизайну інтер’єру і меблів Руслана Агліулліна.