ГОРДІСТЬ КАФЕДРИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ – КРИЦЬКИЙ МАКСИМ, СТУДЕНТ ГРУПИ БА-23

Вітаємо Максима Крицького, багаторазового призера Всеукраїнських та обласних турнірів з дзюдо та самбо! Максим є студентом кафедри інформаційних та комп’ютерних технологій факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій Київського національного університету технологій та дизайну.

8 вересня 2023 року в місті Черкаси стартував Чемпіонат області з дзюдо серед дорослих. Близько 100 найкращих дзюдоїстів продемонстрували свої спортивні досягнення та боролися за право взяти участь у майбутньому чемпіонаті України. В результаті суддівських відборів, Максим Крицький визнаний одним із кращих спортсменів та здобув ІІІ місце в ваговій категорії 66 кг.

Це вражаючий успіх і свідчення великого таланту та наполегливості. Бажаємо Максиму подальших перемог та спортивних досягнень у майбутньому!