ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ПОЛІТОЛОГІВ!

12 вересня Україна відмічає День політолога.  Велика родина Інституту права та сучасних технологій вітає здобувачів вищої освіти  та науково – педагогічний склад спеціальності 052 Політологія Кафедри приватного та публічного права  із професійним святом!

З нагоди Дня Політолога в стінах науково-технічної бібліотеки  КНУТД відбулося засідання наукового гуртка  «Discussion» на тему політичні та соціологічні виміри формування громадянського суспільства в Україні.

Було розглянуто питання  цінностей сучасного українського суспільства та проаналізовано події, що формують дійсність України як демократичної держави.

Молоді науковці  ознайомилися із науковою літературою, авторами якої є вчені Київського  національного університету технології та дизайну.

Після засідання майбутні політологи відсвяткували свій професійний день дружнім чаюванням.