БУДУЄМО ПРАВОВУ ДЕРЖАВУ РАЗОМ!

19.09.2023 В Інституті  права та сучасних технологій задля забезпечення високого рівня корпоративної університетської культури,  запобігання виникненню корупційних ризиків та  формування у здобувачів вищої освіти компетенцій в сфері   академічної доброчесності було проведено лекцію «Про антикорупційну програму університету».

Лектор – д.ю.н.,  проф., професор кафедри приватного та публічного права Ігор ДІОРДІЦА ознайомив здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, а також науково-педагогічних працівників Інституту із змістом Антикорупційної програми КНУТД, роз’яснивши антикорупційну стратегію Університету.

Ігор ДІОРДІЦА акцентував увагу на те, що дотримання норм антикорупційного законодавства в освітній сфері створює умови для підвищення якості освіти, захисту прав людини, рівності та соціальної справедливості.

ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ ФРОНТ РАЗОМ!