ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ВЗАЄМОДІЇ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ В СФЕРІ ІНДУСТРІЇ ГОСТИННОСТІ

Розширюючи партнерство зі стейкхолдерами в сфері індустрії гостинності ректором університету Іваном Грищенко та директоркою КП  «Офіс туризму Вінниці»  Тетяною Маєвською, 14.09.20223року,  було підписано договір про співпрацю, для формування професійної стратегічної платформи співробітництва роботодавців і фахівців з туризму та готельно-ресторанної справи!

Договором передбачено співробітництво у напрямках:

• планування, розробки та участі в реалізації освітніх програм з підготовки фахівців для сфери гостинності України;
  • налагоджування господарських зв’язків між туристично-готельними підприємствами, та університетом в сфері гостинності;
  • сприяння проведення спільних форумів, семінарів, конференцій та інших заходів, для розвитку професійних компетенцій фахівців з туризму та готельно-ресторанної справи.

Підписання договору ініціювали завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Олена Степанова, проєктна група освітньої програми «Готельно-ресторанний бізнес».

Формування єдиного простору для комунікацій всіх гравців туристичного ринку міста та регіону, платформи для створення туристичних стартапів та інноваційних технологій готельно-ресторанної справи – є стратегічною метою подальшого співробітництва.

Сподіваємося на плідну співпрацю!