ТРЕНУВАННЯ ЗІ СКЕЛЕЛАЗІННЯ СЕКЦІЇ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ КНУТД

23–24 вересня 2023 року у живописній місцині Житомирської області, Коростишівському каньйоні, відбулося виїзне тренування зі скелелазіння для учасників секції спортивного туризму КНУТД. Секцію організовано в університеті за ініціативи доцента кафедри дизайну інтер’єру і меблів Тетяни Булгакової.

За підтримки досвідчених спортсменів київського туристичного клубу «Крокус» учасники опановували навички лазіння в реальних умовах з верхньою та нижньою страховкою а також тред-лазіння, тобто із встановленням та використанням штучних точок опори.

Живописні краєвиди каньйону, де скелі піднімаються безпосередньо із дзеркальної поверхні води, яскраве тепле сонце, смачна їжа, приготовлена на вогнищі, додали учасникам настрою і вони з успіхом справилися з усіма поставленими завданнями.

Всіх, хто зацікавлений займатися спортивним гірським туризмом, запрошуємо долучатися до роботи секції у КНУТД!