ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ІПСТ ДО МУЗЕЮ ХАНЕНКІВ

Студенти кафедри філології та перекладу ІПСТ 1, 2 та 3 курсів відвідали незвичайний культурний об'єкт – музей Ханенків. Ця подія стала частиною навчального процесу, групи супроводжували куратори доц. Синявська О. Є. та доц. Вишневська М. О.

Музей Ханенків – це надзвичайно цікаве місце, де зібрані та відтворені унікальні артефакти та експонати, пов'язані з історією України. Однак цей візит був особливим через те, що всі експонати та цінності були вивезені з музею щоб зберегти їх під час війни.

Сама будівля музею вражає своєю старовинною архітектурою. Студенти-перекладачі мали змогу побачити, як виглядали будівлі минулих століть, і відчути атмосферу давніх часів.

Екскурсія до музею Ханенків стала для студентів не лише можливістю поглибити свої знання з історії та культури України, але й незабутнім досвідом пізнання культурної спадщини та пам'яток минулих століть. Вони завершили екскурсію враженнями і бажанням поділитися з іншими своїм новими знаннями та емоціями від подорожі в минуле.