ОЗНАЙОМЧА ЕКСКУРСІЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ КАФЕДРИ ПРИВАТНОГО ТА ПУБЛІЧНОГО ПРАВА З БІБЛІОТЕКОЮ УНІВЕРСИТЕТУ

27 вересня 2023 року відбулося ознайомлення здобувачів вищої освіти першого курсу за спеціальностями 081 «Право», 052 «Політологія» та 054 «Соціологія» кафедри приватного та публічного права з Науково-технічною бібліотекою КНУТД.

Метою зустрічі було надання інформації про особливості користування літературою та правилами пошуку інформації в каталогах.

Співробітниками науково-технічної бібліотеки була надана інформація про фонди та електронні ресурси НТБ КНУТД. Під час інтерактивної презентації детально проінформовано про інституційний репозитарій КНУТД, методи пошуку за інформаційним каталогами та  надано можливість студентам самостійно спробувати здійснити такий  пошук. Ознайомлено студентів з платформою OJS та як правильно визначати УДК для наукових праць.

Інформаційна зустріч закінчилась екскурсією відділами та фондами бібліотеки та отриманням читацьких квитків.

Щиро дякуємо за співпрацю співробітникам науково-технічної бібліотеки, за сприяння організації ознайомлення студентів з інформаційною культурою великої родини КНУТД та роботою Науково-технічної бібліотеки!