ПРИВІТАННЯ РЕКТОРА З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ БІБЛІОТЕК

Шановні працівники науково-технічної бібіотеки КНУТД, щиро вітаю вас та всю бібліотечну спільноту з Всеукраїнським днем бібліотек!

Девіз дня за рекомендацією Української бібліотечної асоціації - «Бібліотека – твоя синергія Перемоги
У складні воєнні часи, які зараз переживає Україна, виборюючи свободу та незалежність, хочу побажати вам миру та безпеки, натхнення, плідної праці, нових творчих звершень, здійснення мрій!

Сьогодні науково-технічна бібліотека КНУТД здійснює інформаційну підтримку освітнього та наукового процесів, гуртує університетську спільноту, є місцем сили та взаємодії, а бібліотекарі роблять усе можливе, щоб цей простір був потужним ресурсним центром університету, сприятливим для навчання, досліджень, розвитку творчості.

Сьогодні відзначати День бібліотек ми можемо у відносній безпеці завдяки нашим захисникам й захисницям.
Вітаю наших працівників і працівниць НТБ, та всіх хто любить і підтримує бібліотеку!

З повагою,
Ректор,  Іван Грищенко