ЛЕКЦІЯ З ПРОВІДНИМ ФАХІВЦЕМ СФЕРИ СММ АНДРІЄМ ЛІСОВИМ

Вітаємо! Що ж нового в СЦМКіТ? Ми розпочали сезон поза університетської діяльності. Сьогодні, 02.10.2023, пройшла наша перша лекція з провідним фахівцем сфери СММ Андрієм Лісовим. Заходи в Студентському центрі моди мають особливу атмосферу. Це не іспит, а затишне ком'юніті. І сьогодні ми в цьому запевнилися. Андрій розповів про базові поняття смм, такі як: смм-аналіз, смм-стратегія, контент, просування та аналітика діяльності. Також ми з'ясували, які соціальні мережі підходять для різних видів товарів та контенту. Сьогодні кожен знайшов для себе нові знайомства, бо наш центр створений саме для цього. Навчання з комфортом – це наш пріоритет. Наші заходи – це тільки приємне проведення часу з користю. Не знаю як ви, але особисто ми вже в очікуванні наступного івенту, пишіть свої пропозиції та долучайтесь до нас! Ми будемо раді кожному!

Студентський актив СЦМКіТ