ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ГРАФІЧНОГО ДИЗАЙНУ «СВІТ ОЧИМА МОЛОДИХ ХУДОЖНИКІВ»

26 вересня 2023 року відбулось відкриття виставки «Світ очима молодих художників», де було презентовано дизайн-проєкти здобувачів освіти освітньо-професійної програми «Графічний дизайн» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на платформі Бібліотеки Естетичного Виховання ЦБС Печерського району.

На виставці було представлено книжкові ілюстрації студентів-бакалаврів 4 курсу кафедри графічного дизайну Олени Сюр, Світлани Багмет, Катерини Рибак, Марії Коваленко, Михайла Вересова. Виставку організовано викладачами кафедри Олександрою Колісник, доктором філософських наук, професором, Оксаною Мазніченко, доцентом, Аллою Осадчею, старшим викладачем за підтримки колективу бібліотеки, зокрема, Ірини Рябініної, завідувачки бібліотеки.

Учасники круглого столу: викладачі, бакалаври, магістри та аспіранти кафедри графічного дизайну КНУТД

У рамках заходу було проведено круглий стіл «Сучасні запити українського графічного дизайну», спікерами якого були Євген Гула, Олександра Колісник та Оксана Мазніченко. До круглого столу активно долучилися студенти та аспіранти кафедри ГД, які обговорювали використання різних програм штучного інтелекту в графічному дизайні, підкреслювали їх переваги, особливості та недоліки, і разом із викладачами кафедри дійшли спільної думки, що креативні можливості техніки, спрощують певні етапи у роботі графічного дизайнера, проте вибір напряму проєкту, його складових патернів творить людина на основі своїх індивідуальних талантів, освіти, цінностей, ідентичностей і т. ін.

Відкриття виставки «Світ очима молодих художників»

Також Олександра Колісник звернула увагу на те, що професія графічного дизайнера потребує глибокого професіоналізму, що ґрунтується на креативному ставленні до дійсності. Таке творчо-дизайнерське сприйняття реальності набувається під час отримання відповідної освіти, певного досвіду роботи, креативного оточення, культурних пріоритетів й постійної роботи над підвищенням рівнів кваліфікації, тобто великими зусиллями людського духу, які спрямовані зробити оточуючий простір соціокультурного буття кращим.

Організатори виставки студентських робіт та круглого столу: Євген Гула, Олександра Колісник та Оксана Мазніченко