ТВОРЧІ РОБОТИ ВИКЛАДАЧІВ КНУТД ПРЕДСТАВЛЕНІ НА БІЄНАЛЕ ЛЕВКАСУ

28 вересня 2023 року у Центрі Сучасного Мистецтва «White World» (м. Київ) відбулося відкриття єдиного у світі бієнале левкасу. У бієнале взяли участь викладачі кафедри графічного дизайну КНУТД Леонід Бернат, доцент та Святослав Подлевський, кандидат історичних наук, доцент.

Левкас, одна з найдавніших мистецьких технік, яка й досі приваблює перспективами сучасного мистецького та дизайнерського переосмислення. Про це свідчить і кількість учасників цьогорічного бієнале, яке сягнуло 126 авторів. Леонід Бернат за свій твір отримав спеціальну відзнаку.

Викладачі кафедри графічного дизайну на відкритті бієнале: Леонід Бернат, Святослав Подлевський та Євген Гула, завідувач кафедри

Відзнаки учасників від кафедри графічного дизайну КНУТД

Леонід Бернат та Святослав Подлевський біля своїх творів

Експозиція виставки третього бієнале левкасу ЦСМ «White World», Київ

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку, яка буде доступною для огляду до 15 жовтня 2023 року за адресою Київ, вул. Чикаленка, 21а.