ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ДО ОФІСУ КОМПАНІЇ «SOFTSERVE»

4 жовтня 2023 року здобувачі освіти першого курсу Інституту інженерії та інформаційних технологій КНУТД, , що навчаються за освітніми програмами «Електромеханіка», «Комп’ютерні системи та мережі», «Системний аналіз і управління», «Нано- та мікротехнології в дизайні» відвідали офіс наших партнерів компанії «SoftServe» –  провідної ІТ-компанії, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій.

Під час екскурсії студенти мали унікальну можливість ознайомитися з роботою компанії та дізнатися про етапи розробки програмного забезпечення. Вони побачили, як відбувається розроблення проєктів, ознайомилися з робочими місцями фахівців у галузі IT та дізналися про найсучасніші рішення, які використовуються в компанії «SoftServe».

Екскурсія до офісу «SoftServe» стала важливою подією для здобувачів освіти, адже дала їм можливість побачити, як працюють справжні професіонали та сприяє їх професійному розвитку та успішній кар'єрі.

08.10.2023