УЧАСТЬ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТУ ДИЗАЙНУ У МИСТЕЦЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ “NEOFEST”

30 вересня 2023 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету дизайну КНУТД, освітніх програм «Мультимедійний дизайн», «Графічний дизайн», «Дизайн одягу» та «Дизайн середовища», взяли участь у мистецькому фестивалі “NEOFEST”, що проходив у Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури.

Студенти молодших курсів активно поринули у творче студентське життя, ознайомилися з мистецьким доробком майстрів гравюри, відвідали виставку живописних робіт здобувачів НАОМА, взяли участь у різних майстер-класах з образотворчих та проєктних технік, зокрема, зі створення авторських прикрас, виробів з парафіну та художнього оздоблення костюма.

Здобувачі освіти факультету дизайну університету взяли активну участь у музичному фестивалі сучасних українських гуртів та у роботі артярмарку, частина виручених коштів з якого направлена на потреби ЗСУ.