КРУГЛИЙ СТІЛ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРОМ НА КАФЕДРІ ДИЗАЙНУ ІНТЕР’ЄРУ І МЕБЛІВ

6 жовтня 2023 року на кафедрі дизайну інтер’єру і меблів відбувся круглий стіл зі стейкхолдером освітніх програм кафедри Марією Черненко, директором по роботі з персоналом компанії «KRONAS». У заході взяли участь Данило Косенко, гарант освітньої програми «Дизайн середовища» бакалаврського рівня освіти, завідувач кафедри ДІМ, кандидат мистецтвознавства, Тетяна Булгакова, гарант освітньої програми «Дизайн середовища» магістерського рівня освіти, доцент кафедри, кандидат технічних наук та Руслан Агліуллін. доцент кафедри, доктор філософії з дизайну.

Учасники зустрічі обговорили перспективи організації виробничої практики здобувачів на підприємстві, можливості подальшого працевлаштування випускників, вимоги роботодавця до компетентностей працівників на посадах у компанії. Особливу увагу в обговоренні приділили вдосконаленню змісту дисциплін, що викладають на кафедрі, їх відповідності потребам сучасного ринку праці, спільній діяльності щодо розвитку неформальної, інформальної та дуальної освіти в галузі проєктування меблів та обладнання. За підсумками круглого столу було узгоджено проведення ознайомчого семінару про діяльність компанії «KRONAS» для здобувачів освіти кафедри.