ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З ВІЦЕРЕКТОРОМ АКАДЕМІЇ «ВИЩА ШКОЛА БІЗНЕСУ» ЩОДО ПРЕЗЕНТАЦІЇ ПРОГРАМИ «ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ»

11 жовтня 2023 р. відбулась онлайн-зустріч віцеректора Академії «Вища Школа Бізнесу» (м. Домброва Гурніча, Республіка Польща)  професора  Рафала Ребіласа зі здобувачами першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти Київського національного університету технологій та дизайну щодо презентації програми «Подвійний диплом» у рамках Угоди про співробітництво  між Університетом  та Академією.

Традиційно перед початком професор  Рафал Ребілас привітав студентів та презентував освітні програми для здобувачів першого та другого рівнів вищої освіти, які доступні на  програмі «Подвійний диплом».

Усіх охочих долучитися до Програми «Подвійний диплом» запрошуємо ознайомитися з презентацією Академії «Вища школа Бізнесу», а за додатковою інформацією звертайтеся до координатора Українсько-польського навчального центру  КНУТД Мар`яни Шкоди (каб. 4-111).