ОСВІТА ДЛЯ СТАЛОГО МАЙБУТНЬОГО: ЕКОЛОГІЧНІ, ТЕХНОЛОГІЧНІ, ЕКОНОМІЧНІ І СОЦІОКУЛЬТУРНІ ПИТАННЯ

18 жовтня 2023 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбудеться  Всеукраїнська конференція «Освіта для сталого майбутнього: екологічні, технологічні, економічні і соціокультурні питання», яка проводиться з метою формування позитивного впливу освітньої діяльності на навколишнє середовище, для здійснення оцінки можливих негативних наслідків та імплементації заходів щодо їх зменшення або усунення для освітніх закладів, підприємств, урядових і неурядових організацій, окремих регіонів та суспільства в цілому як зараз, так і в майбутньому.

Тематика конференції:

• Якісна освіта – запорука сталого розвитку
  • Концепція кліматичної нейтральності і сталого екологічного розвитку
  • Сталий розвиток економіки і підприємництва
  • Технології, промисловість та інновації
  • Енергетична безпека і альтернативні джерела енергії
  • Соціокультурні питання сталого розвитку
  • Теорія та практика співпраці освіти,  науки, бізнесу та громадських інституцій у контексті цілей сталого розвитку

Важливі дати

Заявки на участь в конференції і наукові праці для публікації приймаються до 15 жовтня 2023 р.

Реєстрація

Реєстраційну форму та наукові праці для публікації, оформлені відповідно до авторських рекомендацій, потрібно надіслати на електронну адресу оргкомітету [email protected] до 15 жовтня 2023 р., довідки за телефоном +38(067)2504985.

За результатами роботи конференції буде опублікований Збірник наукових праць в електронному вигляді.

Запрошення на конференцію