ЗОЛОТІ БАРВИ КИЇВСЬКОЇ ОСЕНІ

Середина осені завжди чарівна. Повітря стає прозорим, а все навкруги виграє яскравими барвами. Золото листя, промінчики сонця та горнятко смачної кави. Все це - осінній Київ. Осінь - пора прогулянок містом, бо саме восени Київ перевтілюється у щось чарівне, перетворюючи звичні місця у незабутні краєвиди.

Беручи до уваги ці позитивні моменти здобувачі освіти спеціальності 075 Маркетинг разом зі своїми кураторами (к.е.н, доц. Євсейцева О.С., д.е.н.,проф. Бебко С.В., к.е.н, доц. Шіковець К.О., к.е.н, доц. Квіта Г.М., к.е.н, доц. Зимбалевська Ю.В.) вирішили, перед тим як розпочати роботу над підготовкою до участі у фестивалях студентської реклами, надихнутися осінніми барвами міста. Як писав великий український поет Тарас Шевченко: «найчастіше я тішу мою уяву картинами золотоглавого, садами повитого і тополями увінчаного Києва».

Тепла погода, чудові краєвиди, гарний настрій – все сприяло тому, щоб залишити на загадку нашим дорогим та любим маркетологам приємні спогади про їх осінь-2023 у стінах нашого славетного Київського національного університету технологій та дизайну.

14.10.2023