ПЕРЕГЛЯД ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ДИЗАЙНЕРІВ ОДЯГУ

4 жовтня 2023 року на кафедрі мистецтва та дизайну костюма відбувся перегляд робіт студентів другого курсу денної та заочної форм навчання освітньої програми «Дизайн одягу», спеціальності 022 «Дизайн».

Студенти презентували виконані завдання в рамках першого модульного контролю з дисципліни «Формоутворення і макетування одягу».

До перегляду студенти підготували ескізи костюмів, замальовки та фото джерела натхнення, а також виконані в матеріалі костюми. Аксесуари, взуття та головні убори гармонійно доповнили створені образи.

Здобувачі освіти дуже креативно підійшли до виконання завдань, використовуючи нетрадиційні матеріали, створюючи нові фактури та текстури для своїх творчих проєктів.

Оцінювання та обговорення робіт відбувалось у відкритій, доброзичливій атмосфері.

Захід показав рівень готовності студентських робіт, якість їх виконання та можливість подальшого покращення.

Упевнені, що більшість проєктів можна буде побачити на конкурсних подіумах!

15.10.2023