ОНЛАЙН-ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ МОДИ ТА СТИЛЮ «ОБРАЗ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА В СУЧАСНОМУ КОСТЮМІ»

Запорізька Січ — один із світових феноменів, над яким замислювались, який намагалися розгадати багато поколінь дослідників. У кожної людини образ козака асоціюється зі свободою, мужністю і незалежністю, постаті гордої й непокірної людини та є яскравою складовою національної ідентичності.

Героїчне минуле нашого народу завжди захоплювало та надихало молодь, звитяжні запорожці стали героями безлічі мистецьких творів. Так, талановиті студенти кафедри моди та стилю освітньо-професійних програм «Моделювання, конструювання та художнє оздоблення виробів легкої промисловості» та «Конструювання та технології швейних виробів» надихнувшись величчю відважного українського козацтва виконали та представили творчі роботи з власним трактуванням образу козака.

Джулай Анастасія, гр. БШМК-20 (ск-22)

Собильська Аліна, гр. МгШМК-23                                             Молодан Анастасія, гр. БШМК-20 (ск-22)

Грищенко Марина, гр. БШ-20 (ск-22)

Стельмах Анастасія та Михайлюк Вікторія, гр. БШМК-23

Девляшова Еліза, гр. БШ-21 (ск-23)

Стельмах Анастасія, гр. БШМК-23

Оліфір Андріана, гр. БШМК-20 (ск-22)                                                  Лазарів Євгенія, гр. БШМК-20 (ск-22)

Михайлюк Вікторія, гр. БШМК-23

Кічук Аліна,
гр. МгШМК-23

Гудима Анна,
гр. БШ-20 (ск-22)

Космідайло Марія,
гр. БШ-20 (ск-22)

Лучко Ангеліна, гр. БШ-21 (ск-23)

Агарков Олексій,
гр. БШМК-22

Шнайдер Світлана,
гр. БШМК-23

Ануфрієва Дар’я,
гр. БШМК-23

Мазурик Анастасія, гр. БШ-21 (ск-23)

Дослідження та пізнання історичного минулого України є могутнім засобом розуміння доблесті нашого народу в усі часи існування – і в минулому, і сьогодні. Такі заходи мають вагоме патріотично-виховне значення, спонукають до вивчення культурної спадщини українського народу, сприяють щирому усвідомленню здобувачами вищої освіти, що ми – українці, нащадки славного козацького роду.