СТУДЕНТСЬКИЙ ЦЕНТР З КРЕАТИВУ — МАЙСТЕР-КЛАС З ФОТОГРАФІЇ

Вітаємо! Як ж пройшов наш workshop? Сьогодні, 17.10.23 у СЦМКіТ відбулася довгоочікувана лекція від фотографині Тетяни Деордієвої.

Це був й справді аншлаг, декому навіть не вистачило стільчиків, але ми швидко вирішили це питання. Піднімалася тема ролі фотографії в сучасних реаліях. Також розповідали про комерційну зйомку та її особливості. Освіта для фотографа – це невід'ємна частина для початку своєї кар'єри. Ти можеш не мати надсучасного і дорогого обладнання, але робити при цьому якісний контент. На лекції ми розбирали, як знаходити ідею та втілювати її в життя. Особливу увагу приділили пошуку власного стилю та практиці.

Фото-мистецтво давно вже стало провідною галуззю в більшості сфер нашого життя. Тому ми можемо привернути увагу людей до сучасних проблем людства.

Це може бути власний фронт для кожного. Це може змінити життя та погляди на нього. Тому безперечно, фотографія – це ВЕЛИКА сила.

Студентський актив СЦМКіТ