ВИЇЗНА ЛЕКЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ОП «ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН»

12 жовтня 2023 року у Центрі Сучасного Мистецтва «White world» відбулася комплексна лекція «Левкас та його застосування у сучасному дизайні» викладачів кафедри графічного дизайну Леоніда Берната та Святослава Подлевського. Подія пройшла в контексті закриття третього всеукраїнського бієнале левкасу.

Лекцію відвідали здобувачі освіти і науково-педагогічні працівники кафедри графічного дизайну, а саме: Наталія Чупріна, гарант освітньої програми «Графічний дизайн», Євген Гула, завідувач кафедри графічного дизайну, Олександра Колісник, професор.

Головним концептом лекції було не тільки ознайомлення відвідувачів виставки з контекстом і особливостями техніки левкасу, а й розкриття можливостей його використання в сучасному дизайні.

Доценти кафедри графічного дизайну Леонід Бернат та Святослав Подлевський проводять лекцію

Викладачі та студенти кафедри графічного дизайну