ВІДВІДУВАННЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ БІБЛІОТЕКИ КНУТД СТУДЕНТАМИ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ ТА БІЗНЕС-КОНСАЛТИНГУ

У жовтні 2023 року студенти 1-го курсу спеціальностей 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок та 071 Облік і оподаткування на чолі з куратором –  доктором економічних наук, професором Золковером Андрієм відвідали Науково-технічну бібліотеку Київського національного університету технологій та дизайну.

Студенти ознайомилися з правилами користування фондами бібліотеки, пошуку необхідної літератури та порядком її отримання, відвідали читальну залу та навчилися користуватися електронною картотекою та інституційним репозитарієм КНУТД.

Фахівці науково-технічної бібліотеки розповіли студентам про електронні ресурси НТБ КНУТД, а також представили найдорожчу книгу, яка зберігається в їх фондах.

Здобувачі освіти були ознайомлені з методами пошуку за інформаційними каталогами та платформою OJS, а також отримали знання щодо правил визначення Універсальної десяткової класифікації (УДК).

Велика подяка працівникам бібліотеки за цікаву екскурсію, нові враження та здобуті знання!