УЧАСТЬ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТУ ДИЗАЙНУ У ВІДКРИТТІ ВИСТАВКИ «КРИМСЬКОТАТАРСЬКА КЕРАМІКА: СПАДЩИНА МАЙСТРІВ»

6 жовтня 2023 року в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відбулося відкриття виставки «Кримськотатарська кераміка: спадщина майстрів», яка презентує зразки декоративно-прикладного мистецтва корінних народів українського Криму – кримських татар, кримчаків, караїмів.

Відкриття виставки відвідали здобувачі вищої освіти факультету дизайну КНУТД, освітніх програм «Мультимедійний дизайн», «Дизайн одягу», «Графічний дизайн», Дизайн середовища». Вони не тільки ознайомилися з представленою експозицією, а й стали учасниками освітнього лекторію та майстер-класу Рустема Скибіна, художника-кераміста, заслуженого майстра народної творчості України.

Ця виставка є підсумковою частиною культурно-мистецького проєкту, реалізованого під егідою Українського культурного фонду, що ознайомлює широку спільноту з етнічно-культурними та національними особливостями корінних народів України в контексті історичного та культурного вимірів сьогодення.