ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ІНСТИТУТУ ІНЖЕНЕРІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ІЗ КОЛЕГАМИ З НІМЕЧЧИНИ

16 жовтня 2023 р. відбулась друга робоча онлайн-зустріч науково-педагогічних працівників Інституту інженерії та інформаційних технологій Київського національного університету технологій та дизайну з представниками партнерського Кооперативного державного університету Баден-Вюртемберг Штутгарт (Duale Hochschule Baden-Wuerttemberg Stuttgart, DHBW Stuttgart) з Німеччини. Від КНУТД у зустрічі взяли участь Ігор Панасюк, директор інституту професор, Борис Злотенко, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та електромеханіки професор, Ірина Шведчикова, професор кафедри комп’ютерної інженерії та електромеханіки. Модератором заходу від німецької сторони вдруге виступила професор Кей Берклінг (Key Berkling).

Під час другої робочої зустрічі сторони продовжили обговорення питань подальшого співробітництва між університетами за фінансової підтримки DAAD. Представники німецької сторони також запропонували можливість участі здобувачів Інституту в короткострокових програмах стажуваннях в Німеччині, зокрема в лабораторії емпіричних досліджень DHBW.