ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЮ БІБЛІОТЕКОЮ УНІВЕРСИТЕТУ СТУДЕНТІВ-БІОТЕХНОЛОГІВ

16 жовтня 2023 року в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Київського національного університету технологій та дизайну відбулася цікава лекція для студентів 1 курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія». Завідувачка відділу зберігання фондів Людмила Крехова розповіла студентам про структуру бібліотеки, універсальну десяткову класифікацію, продемонструвала найдорожчу, найстарішу, «найнезрозумілішу» книжки бібліотеки. Олена Котвицька, завідувачка відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення ознайомила студентів з єдиною електронною бібліотекою КНУТД (віддалений доступ) та можливістю використання комунікаційних каналів бібліотеки.

Також працівники бібліотеки презентували студентам  добірку книжок про війну в Україні: «Я перетворюсь» В. Вакуленко-К., «Небратні» М. Кідрук, «Переможемо з піснею» Р. Лоцман, «Аеропорт» С. Лойко.

Щиро дякуємо колективу бібліотеки за яскраві враження!