НА КАФЕДРІ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ВІДБУВСЯ ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ

Доцентка Марина Вишневська, кураторка студентів-перекладачів 3 курсу, та керівниця виробничої практики, доцентка Ольга Синявська, організували і 19 жовтня 2023 року провели семінар на тему «Стажування та академічна мобільність: можливості для студентів». На семінарі були присутні студенти групи БАМ1-21.

Викладачки висвітлили ті цікаві можливості закордонного навчання та обміну досвідом, які доступні для наших студентів. Доцентки кафедри поділилися інформацією про курси, які можна пройти на відомих освітніх платформах, як-от edEx, Coursera тощо.

Учасники заходу набули важливі відомості, які допоможуть їм вибудувати індивідуальну освітню траєкторію, закріпити академічні знання та визначитися із оптимальним місцем для проходження прийдешньої виробничої практики перекладачів.