НА КАФЕДРІ ФІЛОЛОГІЇ ТА ПЕРЕКЛАДУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ «МАЙБУТНІ ПЕРЕКЛАДАЧІ: ПРО ПРОФЕСІЮ З ЛЮБОВ’Ю»

19 жовтня 2023 року доцентка Ксенія Кугай організувала та провела круглий стіл зі здобувачами груп БАМ-21 та БАМ-22 для обговорення матеріалів для профорієнтаційної роботи «Майбутні перекладачі: про професію з любов’ю».

Особливо приємно відзначити те, що наші здобувачі з власної ініціативи зголосилися підготувати матеріали для заохочення майбутніх філологів-перекладачів до вступу до Київського національного університету технологій та дизайну.

Здобувачі презентували відеоролики та фотоматеріали, в яких поділилися власним позитивним досвідом навчання, спільного студентського дозвілля, опанування таємниць майбутньої професії і секретів побудування успішної кар’єри сучасних затребуваних філологів.

Науково-педагогічні працівники кафедри ознайомились з матеріалами своїх вихованців та ухвалили застосувати їх у подальшій профорієнтаційній роботі.