ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА МОРСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АНТВЕРПЕНА ГІРТА ПОТТЕРСА

17 жовтня 2023 р. відбулась відкрита лекція Гірта Поттерса, професора кафедри біоінженерних наук Морської Академії Антверпена (Бельгія) організована кафедрою біотехнології, шкіри та хутра. У рамках лекції «Мікробна корозія – титанічна катастрофа» обговорювалися питання економічних збитків, що спричиняють різні види корозії, а також ролі мікроорганізмів в цьому процесі. Лектор ознайомив з прогнозами корозії металів, що обраховані за теоретичними моделями та проаналізував результати порівняння з реальними випадками на прикладі морських суден та конструкцій. Студенти факультету хімічних та біофармацевтичних технологій мали можливість поставити запитання проф. Поттерсу та обговорити значення цієї теми для промисловості України та світу.

Щиро дякуємо професору Гірту Поттерсу за підтримку українського студентства!