АКЦІЯ «ПОДАРУЙ ОБЕРІГ СОЛДАТУ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ХІМІЧНИХ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

У перші тижні жовтня 2023 року на факультеті хімічних та біофармацевтичних технологій було проведено акцію «Подаруй оберіг солдату». Акцію проведено з метою формування у здобувачів освіти високих моральних цінностей, виховання патріотизму та національної свідомості, підтримки бойового духу військових Збройних Сил України та віри у Перемогу України над російським агресором.

Сповнені бажанням допомогти та вірою у Перемогу до акції долучилися цілі родини студентів. Виготовлені обереги разом з ласощами та листами вдячності волонтери благодійного фонду «Могутність України» передали нашим захисникам.

Волонтери, які доставляють ці обереги військовим, кажуть, що хлопці їх носять постійно – у шоломах, у нагрудних кишенях. Для них це дійсно маленький талісман.

Любов і вдячність українців до захисників та захисниць безмежна.