ВІДБУВСЯ XII СТУДЕНТСЬКИЙ КОНКУРС ПЛАКАТА «ЗБЕРЕЖИ ENERGY-2023»

26 жовтня 2023 року у КНУТД відбувся XII студентський конкурс плаката «Збережи ENERGY-2023», що проводиться щороку в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Енергоефективний університет».

Мета Конкурсу: формування екологічної свідомості та активної життєвої та громадської позиції щодо проблем суспільства, що досягається завдяки впровадженню поєднання навчання із виставково-проєктною діяльністю. На конкурсі були представлені дизайн-проєкти здобувачів освіти освітньо-професійної програми «Графічний дизайн» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Кураторкою проєкту протягом багатьох років є Оксана Мазніченко, доцентка кафедри графічного дизайну, а Олександра Колісник, докторка філософських наук, професорка кафедри графічного дизайну науковим керівником студентів; співорганізаторка виставки – Алла Осадча, старша викладачка кафедри.

Студентські плакати виконані в тісній співпраці з викладачами кафедри графічного дизайну КНУТД: доценткою Оксаною Мазніченко, професором Євгеном Гулою, доцентом Леонідом Бернатом, доцентом Олександром Кротевичем, старшим викладачем Аллою Осадчею.

В урочистій атмосфері всім переможцям Конкурсу було вручено дипломи. Від імені Івана Грищенка, ректора КНУТД, доктора економічних наук, професора, академіка НАПН України дипломи переможцям Конкурсу вручили проректори Володимир Бобровник, Володимир Стаценко та директор Інституту інженерії та інформаційних технологій Ігор Панасюк.

Студентка Ярослава Квашніна (гр. БДг 5-21) за плакати «Цей шкідливий запах прогресу», «Більше вітрогенераторів – менше забруднення повітря», «Скільки ще буде теплових електростанцій» отримала гран-прі конкурсу і цінний приз від Ігора Лепьошкіна, радника проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ – партнера конференції.

Переможцями конкурсу цьогоріч  стали:

Номінація «Енергозбереження – шлях до майбутнього»:

1 місце – «Енергожер», Катерина Недотопа (гр. БДг3-20);

2 місце – «Споживай помірно», Артемій Кобець (гр. БДг 2-20);

3 місце – «Енергія та краса», Олександра Самохвалова (гр. БДг 5-21).

Номінація «Оригінальне дизайнерське рішення»:

1 місце – «ENERGY SAVING», «Save me», Анжеліка Бондарчук (гр. БДг3-20);

2 місце – «Захисти своє майбутне», Маргарита Пекна (гр. БДг3-20);

3 місце – «Степові вітри та дніпрові, допоможіть», Аліна Лазнюк (гр. БДг1-20).

Номінація «Глядацькі симпатії»:

1 місце – «Світло, коли разом», «Тепло, коли разом», «Смачно, коли разом», Дар’я Олійник (гр. БДг5-21);

2 місце – «Бережіть землю, починаючи з себе», Вероніка Сорока (гр. БДг1-20) ;

3 місце – «Для них праця – це відпочинок», Софія Масира (гр. Бдг1-20).

Ознайомитись з роботами студентів  можна за посиланням