НОВІ ГОРИЗОНТИ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

Наприкінці жовтня делегація Київського національного університету технологій та дизайну з робочим візитом відвідала Варшавську школу менеджменту, школу вищу. Університет є 6-м найстарішим недержавним університетом у Польщі, заснований Науковим товариством організації та менеджменту у 1925 році, першою у світі професійною організацією, що об’єднує менеджерів.

Проректор Людмила Ганущак-Єфіменко від імені ректора університету, академіка НАПН Івана Грищенка презентувала Київський національний університет технологій та дизайну. Також після підписання договору про співпрацю, було обговорено такі питання:

• визначення спеціальностей для програми «подвійних дипломів»;
  • спільна участь у програмах академічної мобільності;
  • підготовка спільних наукових проєктів;
  • обговорення тематик для спільних наукових публікацій.

Візит виявився плідним на зустрічі з керівниками структурних підрозділів Варшавської школи менеджменту, а на позитивні результати домовленостей чекаємо вже з нового року!

06.11.2023