ПІДСУМКИ РЕАЛІЗАЦІЇ СТАРТАПУ «BIOGENIC SILVER» НАУКОВЦЯМИ КАФЕДРИ БІОТЕХНОЛОГІЇ, ШКІРИ ТА ХУТРА

В рамках заходу «Sсience&Business – GIST Pitch Days» за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України, Українського фонду стартапів, Global Innovation through Science and Technology initiative представлений науковцями кафедри біотехнології, шкіри та хутра стартап «Biogenic silver» (напрям «Охорона здоров’я») став переможцем конкурсу (https://mon.gov.ua/ua/news/sciencebusiness-gist-pitch-days-pershi-pidsumki). До команди реалізації стартапу ввійшли Ольга Шидловська, к. б. н., доц. (керівник стартапу), Ольга Юнгін к. б. н., доц., Ірина Волошина к. т. н., доц., Ігор Грецький, к. б. н. До виконання наукової складової стартапу були залучені учасники студентського гуртка «Біотехнолог».

Отриманий грант дав можливість закупити сучасне обладнання в навчальну лабораторію кафедри біотехнології, шкіри та хутра та провести дослідження щодо розробки дослідного зразка наночасток срібла, отриманих зеленим синтезом, для потенційного лікування раневих поверхонь, контамінованих резистентностними до антибіотиків бактеріями.

Вітаємо усіх учасників з успішним завершенням стартапу!

06.11.2023