ВІТАЄМО З ПРИСУДЖЕННЯМ НАУКОВОГО СТУПЕНЯ ДОКТОРА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА

Вітаємо докторантку КНУТД, професора кафедри архітектури та дизайну ЛНТУ Наталію Владиславівну Скляренко із присудженням наукового ступеня доктора мистецтвознавства за спеціальністю 022 «Дизайн»!

Іван Грищенко, ректор КНУТД, академік НАПН вручив Наталії Скляренко диплом доктора мистецтвознавства

Захист дисертації «Дизайн системи візуальних комунікацій: теоретичні основи та проектні концепції сталого розвитку» відбувся у спеціалізованій вченій раді Д 26.102.07 Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України 14 вересня 2023 року. Науковий консультант – М. В. Колосніченко, докторка технічних наук, професорка кафедри моделювання та художнього оздоблення одягу КНУТД. Офіційними опонентами виступили: Т. В. Кара-Васильєва, доктор мистецтвознавства, професор, академік Національної академії мистецтв України (Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського, завідувач відділу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва); О. Д. Чуйко, доктор мистецтвознавства, професор (Навчально-науковий інститут мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, завідувач кафедри дизайну і теорії мистецтва); Олена Валеріївна Чепелюк, докторка технічних наук, професорка (Херсонський національний технічний університет, ректор).

На дисертацію та реферат дисертанки надійшли схвальні відгуки від провідних науковців і практиків, зокрема: О. В. Кащенка, доктора технічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України, декана архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури; О. А. Тарасенко, доктора мистецтвознавства, професора, заслуженого діяча мистецтв України, професора кафедри образотворчого мистецтва Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського; Ю. Б. Борисова, кандидата мистецтвознавства, доцента, голови Спілки дизайнерів України, доцента кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету України та ін.

Захист дисертації 14.09.2023 р.

Зичимо Наталії Владиславівні успіхів та нових наукових і творчих здобутків!