МІЖНАРОДНЕ НАУКОВЕ СТАЖУВАННЯ В РАМКАХ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ЗА ПРОГРАМОЮ «ГОРИЗОНТ ЄВРОПА»

14–15 листопада у рамках академічної мобільності за програмою «Горизонт Європа» відбудеться Міжнародне наукове стажування професорсько-викладацького складу та здобувачів вищої освіти кафедри хімічних технологій та ресурсозбереження КНУТД. Відповідно до наказу № 356 від 02.11.2023 викладачі, аспіранти та студенти візьмуть участь у Генеральній асамблеї міжнародного дослідницького проєкту 101103752 – GR4FITE3 «Стійке постачання графіту для анодів літій-іонних акумуляторів завдяки сталому розвитку Європейського ланцюга постачання» (“Graphite resilience for lithium-ion battery anode sthrough a sustainable European end-to-end supply chain”), м. Брюсель (Бельгія). Науковий керівник української команди від КНУТД Володимир Хоменко, д. т. н., доцент кафедри хімічних технологій та ресурсозбереження.

Партнерами КНУТД у цьому проєкті є науковці з України та країн Європи, зокрема: RINA Consulting  S.P.A (Італія), Fundacion CIDETEC (Іспанія), Bureau de Recherches Geologiques et Minieres (Франція), Fondazione ICONS (Італія), Lukasiewicz Research Network – Institute of Non-Ferrous Metals (Польща), Commissariat a l’Energie Atomique et aux energies alternatives (Франція), Minviro Ltd (Велика Британія), ТОВ «ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ  ГРАФІТ» (Україна), Інститут газу НАНУ (Україна).

Програмою стажування передбачено набуття нових теоретичних і практичних знань у сфері Європейського ланцюга постачання графіту для анодів літій-іонних акумуляторів, обмін корисною інформацією із зарубіжними колегами, ознайомлення із результатами досліджень членів міжнародної команди виконавців договору та новітніми унікальними методиками дослідження, що одержані в рамках цього проєкту. Зустріч відбудеться в онлайн-форматі.