ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ПЕДАГОГИНІ ШВЕЙЦАРСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ VEREIN SWISS BRIDGE OF UKRAINE

На запрошення кафедри фізичного виховання та здоров’я 03.11.2023 педагогиня швейцарської організації Verein swiss bridge of Ukraine Юлія Внукова прочитала лекцію «Особливості освітньої системи та фізичного виховання у Швейцарії» для науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт».

Юлія Внукова розповіла про адміністративний устрій Швейцарії та загальні відомості про швейцарську систему освіти.

Впродовж лекції слухачі дізналися, про історію розвитку олімпійського руху в Швейцарії; особливості професійної діяльності у сфері фізичної культури і спорту в країні.

Слухачів зацікавили питання організації освіти дітей у старшій школі, способи та можливості реалізації права на освіту у закладах освіти після закінчення Sekundarstufe, особливості підготовки професійних спортсменів у Швейцарії.

Дякуємо Юлії Внуковій за цікавий та змістовний івент!

ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ ФРОНТ РАЗОМ!