СТУДЕНТИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ НА ШАХОВОМУ ТУРНІРІ!

7–8 листопада у Міжрегіональній академії управління персоналом відбувся чемпіонат Києва з шахів з-поміж студентських команд ЗВО у програмі XIX універсіади м. Києва.

Першого дня було проведено командні змагання швидка гра (rapid).

Змагання відбувалися за швейцарською системою у 8 турів із контролем часу по 10 хвилин на партію кожному з учасників до кінця партії + 5с.

Другого дня був бліц, особисті змагання. Теж за швейцарською системою у 7 турів із контролем часу по 3 хвилини + 2 секунди на кожен хід.

Від КНУТД у змаганнях взяли участь такі студенти:

- Король Артем Вікторович – інститут права та сучасних технологій, група БП-1-23;

- Сльозкіна Дарина В’ячеславівна – факультет культурних та креативних індустрій, група БГР-2-20;

- Лопатіна Еріка Аркадіївна – факультет дизайну, група Бдс2-21;

- Косик Артур Едуардович – факультет дизайну, Бдм-3-23;

- Ткаченко Олександр Олегович – факультет управління та бізнес-дизайну, БМН1-21.

Ми впевнені, що участь у таких заходах сприяє формуванню різнобічно розвиненої особистості, а відтак активної студентської громади, і пишаємося нашими талановитими студентами, які продовжують підтверджувати свої різноманітні досягнення.