СТУДЕНТСЬКИЙ ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ З-ПОМІЖ ЗВО ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

21 листопада відбулися змагання з настільного тенісу з-поміж здобувачів освіти шести закладів вищої освіти Печерського району.

З вітальним словом до учасників звернулися Василь Бугас, заступник проректора, представники відділу молоді та спорту Печерської районної ради, а також Лілія Томіч, завідувачка кафедри фізичного виховання та здоров’я. Також від студентства до заходу була  залучена Тетяна Сінькевич, голова ППОС КНУТД.

У турнірі брало участь 6 команд, представляючи факультети, інститути, університети. Кожна з команд виявила високий рівень підготовки та велике бажання перемагати.

До Київського національного університету технологій та дизайну завітали представники з таких вишів:

• Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля;
  • Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського;
  • Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут;
  • Київського національного університету культури і мистецтв;
  • Національного університету фізичного виховання і спорту України.

За результатами турніру:

Переможцем турніру стала команда Національного університету

фізичного виховання і спорту України:

А. Ржевська;

Н. Замана;

А. Мусієнко.

Друге місце посіли студенти КНУТД:

В. Гончар;

В. Коваль;

Д. Буряк;

Т. Ясінська;

О. Сайко.

Третє місце посіла команда Військового інституту телекомунікацій та

інформатизації імені Героїв Крут:

І. Войницький;

П. Чернишов;

Н. Бармак;

Р. Боровенський;

Н. Парамонова.

Вітаємо всіх переможців! Бажаємо отримувати радість спілкування та задоволення під час тренувань та змагань, а спортивні перемоги, щоб стали невід’ємною частиною вашого цікавого і різноманітного університетського життя. Пишаємося нашими!