КНУТД ВИЗНАНО ОДНИМ ІЗ НАЙКРАЩИХ УНІВЕРСИТЕТІВ УКРАЇНИ ТА СВІТУ В РЕЙТИНГУ STUDY ABROAD AIDE

Південнокорейський веб-портал Study Abroad Aide оприлюднив рейтинг найкращих університетів для навчання іноземних студентів – World Rankings for Best Universities for International Students 2023-2024.

За версією рейтингу Study Abroad Aide серед 8060 приватних та державних вищих навчальних закладів із 69 країн світу, КНУТД увійшов до числа 57% найкращих університетів світу, та посів 34 місце серед найкращих університетів України для іноземних студентів, про що свідчить відповідний сертифікат:

Study Abroad Aide є однією із авторитетніших баз даних університетів у світі, що оцінює навчальні заклади з різних країн світу щодо їх ефективності, цінності та доступності для іноземних студентів. Методологія рейтингу базується на врахуванні академічної репутації закладу та частки іноземних здобувачів в загальному контингенті. Місія компанії полягає в наданні вступникам неупередженої інформації про заклади вищі освіти.

Щиро вітаємо керівництво і колектив Університету, які створили гідний бренд досконалості освітніх послуг!