ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ РЕЦИКЛІНГУ НА ФАКУЛЬТЕТІ ХІМІЧНИХ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ!

Ощадливе використання ресурсів і ретельна переробка відходів – запорука сталого розвитку країни і суспільства. Минулого року корпорація «Біосфера» започаткувала добру традицію – відзначати Всесвітній день рециклінгу разом із здобувачами освіти факультету хімічних та біофармацевтичних технологій Київського національного університету технологій та дизайну.

Тому цьогоріч 15 листопада  головний рециклінговий завод України «Polygreen» корпорації «Biosphere» (м. Фастів) вже традиційно запросив студентів, аспірантів та викладачів кафедри хімічних технологій та ресурсозбереження відвідати підприємство.

Завод «Polygreen», оснащений сучасним європейським обладнанням, яке забезпечує повний цикл переробки відходів полімерів, є лідером з виробництва вторинної гранули поліетилену. Підприємство сповідує філософію «Zero Waste», головна ідея  якої  – сповільнити чи замкнути життєвий цикл речей, що виробляє людство.

Директор заводу Олег Лозовий (аспірант кафедри хімічних технологій та ресурсозбереження) детально розповів про всі етап переробки поліетиленової плівки: від процесу сортування до виготовлення вторинної гранули різної номенклатури. На всі питання, які виникли у запрошених, були надані вичерпні відповіді, також були дані поради,  як сортувати побутові відходи, таким чином здійснювати всій вклад у екологічне майбутнє.

Щиро сподіваємося, що ця подія стане поштовхом до відповідального використання ресурсів і повної переробки відходів!!!