ВІТАЄМО СТИПЕНДІАТІВ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ!

Розглянувши подання президії Національної академії наук України на здобуття стипендій Президента України для молодих вчених та подання колегій міністерств і президій національних академій наук України на здобуття стипендій Кабінету Міністрів  України для молодих вчених, президія Комітету постановила призначити 21 стипендію та продовжити виплату 299 стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Серед стипендіатів 3 представника Київського національного університету технологій та дизайну, яким за результатами звіту продовжено виплату стипендії, а саме:

• д. е. н, проф. Ганущак-Єфіменко Людмила Михайлівна, професор кафедри підприємництва та бізнесу; Лауреат Національної премії України імені Бориса Патона;
  • д. е. н., проф. Шкода Мар’яна Сергіївна, професор кафедри підприємництва та бізнесу;
  • д. мистецтвознавства, проф. Колосніченко Олена Володимирівна, професор кафедри мистецтва та дизайну костюма.

Вітаємо молодих вчених!