УЧАСТЬ ОСВІТЯНСЬКОЇ СПІЛЬНОСТИ КНУТД У СТРІЛЕЦЬКИХ ЗМАГАННЯХ

Збірна команда КНУТД 07 грудня 2023 року взяла участь у стрілецьких змаганнях серед ЗВО на першість Печерського району, що проводилось Відділом молоді та спорту Печерської райдержадміністрації.

Змагання відбувалися у Стрілецькому клубі Tsarsky. Учасники виконували 5 залікових пострілів по мішені загального зразку зі спортивного пістолета Glock 17 gen. 5 калібром 9х19 з відстані 15 метрів.

КНУТД представляли дві збірні команди: науково-педагогічних працівників і студентів.

Команду науково-педагогічних працівників  представляли: Павленко Володимир Миколайович, Авраменко Тетяна Володимирівна, Кошель Сергій Олександрович, Лебеденко Юрій Олександрович.

Команду студентів представляли: Войтюк Василь (група БФР-23), Дзюбенко Микита (група БЕМ-21), Дендебера Ілля (група БФР-22), Медведенко Ренат (група БФРск(н)-23).

Змагання ще тривають. Очікуємо на підведення підсумків та визначення переможців!

Тримаймо освітній фронт разом!