ТВОРЧИЙ ВЕЧІР ВІД КИЇВСЬКОГО МОЛОДІЖНОГО ЦЕНТРУ

16 грудня представники Київського національного університету технологій та дизайну мали можливість зануритися у захопливий світ поезії!

Основною темою заходу була - війна.

Артисти, такі як Роман Гриценко, Віталіна Васенко, Олексій Таран та Вікторія Деркач, виконуючи українські кавери, створили казковий настрій, спільно долучаючи слухачів до вражаючого світу творчості на тлі війни.

Усі відкрили для себе неймовірні вірші  Валерія Крамаренка та Ганни Стретович, занурюючись у світ поезії, яка відзначалася глибокими емоціями, почуттями та боротьбою.  Звучала поезія і про найпотаємніше, про справжню дружбу, про улюблені міста, про батьків, про любов до рідної України.

Дякуємо Департаменту молоді та спорту м. Києва та Київському молодіжному центру за сприяння та організацію заходу.