ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЗМАГАНЬ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ «ПЕЧЕРСЬКИЙ СТРІЛЕЦЬ – 2023»!

Відділ молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації 20 грудня 2023 року нагородив переможців, які брали активну участь у змаганнях з кульової стрільби «Печерський стрілець – 2023».

За результатами змагань здобувачі нашого університету посіли ІІ загальнокомандне місце серед студентів закладів вищої освіти Печерського району міста Києва.

Викладачі університету вибороли ІІІ загальнокомандне місце з-поміж викладачів закладів вищої освіти Печерського району міста Києва.

Відділ молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації висловив щиру вдячність ректору КНУТД Грищенку Івану Михайловичу за підтримку районного спортивного заходу, що сприяє розвитку та популяризації фізичної культури, задоволенню фізкультурно-оздоровчих потреб, неформальному спілкуванню та психологічному розвантаженню.

Тримаймо освітній фронт разом!