ДИСКУСІЙНА ПАНЕЛЬ ЗА УЧАСТЮ ПРЕДСТАВНИКІВ ТУРЕЦЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ-ПАРТНЕРА У РАМКАХ СПІЛЬНОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ПРОЄКТУ

21 грудня 2023 року в Київському національному університеті технологій та дизайну в онлайн форматі відбулась дискусійна панель з турецькими партнерами Університету Ондокуз Майїс в рамках спільного науково-дослідного проєкту «Маркетинговий розвиток екотериторії університету для рекреації Post-Covid осіб».

В дискусійній панелі взяли участь турецькі партнери:

координатор проєкту Алі КАХРАМАНОГЛУ, доцент, завідувач кафедри підприємництва та інновацій Університет Ондокуз Майїс;

WP координатор Куршат ДАМІРЮРЕК, професор університету, доктор педагогічного факультету Університету Ондокуз Майїс;

WP координатор Сулейман ЯМАН, професор факультету педагогічних наук Університету Ондокуз Майїс;

Белгін Бал ІЧЕБАЧАК, співробітник педагогічного факультету Університету Ондокуз Майїс;

Нур Ілкай АБАСІ, PhD, науковий співробітник відділу аграрної політики і розширення в Департаменті сільського господарства, факультету сільського господарства Університету Ондокуз Майїс.

З українських партнерів на заході були присутніми:

науковий керівник проєкту Людмила ГАНУЩАК-ЄФІМЕНКО, д.е.н., професор, проректор за наукової та інноваційної діяльності Київського національного університету технологій та дизайну;

координатор проєкту Мар`яна ШКОДА, д.е.н., доцент, доцент кафедри підприємництва та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну;

WP координатор Талят БЄЛЯЛОВ, д.е.н., професор, завідувач кафедри підприємництва та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну;

WP координатор Юрій ДАНЬКО, д.е.н., професор, проректор з наукової та міжнародної діяльності Сумського національного аграрного університету.

У ході панельної дискусії обговорювались результати успішного виконання першого етапу проєкту, цілями якого було:

• дослідження теоретико-методологічних засад формування та функціонування REHUB COVID платформи рекреації осіб з постковідним синдромом;
  • аналіз еволюції наукових поглядів на генезис і соціально-економічну сутність маркетингової програми корпоративного здоров'я і можливості його формування, реалізації та розвитку на базі REHUB COVID платформи як предмета і об'єкта дослідження;
  • визначення інституційних підстав формування і функціонування REHUB COVID платформи та обґрунтування доцільності її створення.

Про напрацювання турецьких партнерів  проєкту доповів його координатор  Алі КАХРАМАГЛОУ, доцент, завідувач кафедри підприємництва та інновацій Університет Ондокуз Майїс, зокрема було представлено результати проведеного опитування серед науково-педагогічного персоналу та здобувачів вищої освіти Університету  Ондокуз Майїс щодо викладання та навчання в період COVID-19, які допомогли отримати загальне уявлення про фізіологічний та психологічний стан студентів та викладачів протягом пандемії.

Результати першого року дослідження українськими партнерами було висвітлено в доповіді наукового керівника проєкту д.е.н., професора Людмили ГАНУЩАК-ЄФІМЕНКО. Наголосивши на важливості вивчення світового досвіду та необхідності пошуку теоретичних і практичних підходів формування маркетингової програми корпоративного здоров'я співробітників і студентів університету в контексті пандемії COVID-19, було представлено напрацювання учасників української сторони, зокрема науковий доробок за напрямом   проєкту: перелік опублікованих статей у журналах, що індексуються в наукометричних базах даних WoS та Scopus, а також у наукових фахових журналах України, що відносяться до категорії «Б».

В підсумку учасники дискусійної панелі обговорили завдання наступного етапу науково-дослідного проєкту та погодили дату проведення круглого столу на базі турецького університету-партнера.

Щиро вдячні турецькій стороні за плідне партнерство та за всебічну підтримку!