ПЛІДНА СПІВПРАЦЯ НАУКОВЦІВ ТА ЗДОБУВАЧІВ КАФЕДРИ МАРКЕТИНГУ ТА КОМУНІКАЦІЙНОГО ДИЗАЙНУ З КОЛЕГАМИ З МІНГЕЧАВІРСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Перший захід, який кафедра маркетингу та комунікаційного дизайну провела спільно з Мінгечавірським державним університетом відбувався упродовж листопада 2023 року. Здобувачі освіти освітньо-наукового рівня доктор філософії: М. Галстян, М. Потєхіна, Я. Ольшанська, Н. Ніколаєв, Є. Толчінін-Бурунський, Ю. Городецький, Д. Шкода, О. Олійник, Б. Колесник, І. Головачов, В. Казнодій, О. Мігалатій, В. Марціновський та здобувачі освіти освітнього рівня бакалавр: А. Пейкова, Д. Тетервак, К. Самойленко, М. Маркітан, В. Прокопенко, А. Курінний, А. Гаврук  взяли участь у програмі міжнародної академічної мобільності  на курсі «Менеджмент»  обсягом 60 годин (2 кредити). Захід пройшов у формі інтерактивних лекцій англійською мовою, індивідуальних завдань, що виконувалися здобувачами освіти під керівництвом викладачів Мінгечавірського державного університету. Ця програма об’єднала найкращі практики світової бізнес-освіти та досвід міжнародних компаній, для молодих людей, які хочуть побудувати кар’єру у сфері менеджменту та маркетингу і реалізовувати неординарні проєкти. Після завершення програми здобувачі освіти отримали сертифікати. Подія відбувалася у межах грантового проєкту «Міжнародна мережа віртуальних молодіжних бізнес-хабів» VEHUB4YOU.

Другий спільний захід відбувся 8–9 грудня 2023 року. Науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти КНУТД спеціальності 075 «Маркетинг» взяли активну участь у ІІ Міжнародній науковій конференції «Стратегія сталого розвитку: глобальні тренди, національний досвіл та нові цілі» (Second lnternational Scientific Conference titled «Sustainable Development Strategy: Giobal Trends, National Experiences and New Goals»). Захід було присвячено 100-річчю від дня народження загальнонаціонального лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва. Міжнародну наукову конференцію Мінгечавірський державний університет (Азербайджан), організував спільно з Університететом Gazi (Турція), Університетом Haci Bayram Veli в Анкарі (Туреччина), Університетом Kayseri (Туреччина), Університетом Mykolas Romeris (Литва), Київським національним технологічним університетом технологій та дизайну (Україна) та Киргизьким економічним університетом (Киргизька Республіка). Конференція відбулася за підтримки Мінґячевирської міської адміністрації та Науково-дослідницького центру сталого розвитку і регіональних інновацій.

Мета конференції – ознайомлення з основними результатами досліджень та наукові дискусії на такі теми, як: глобальні тенденції сталого економічного розвитку, забезпечення екологічної стабільності, національний та міжнародний досвід якісної освіти, добробуту суспільства тощо.

Здобувачі освіти освітнього-наукового  рівня доктор філософії О. Мігалатій, І. Головачов, В. Казнозій (науковий керівник О. Чернявська,

д. е. н., проф.) долучилися до обговорення актуальних питань. Також вони представили результати наукових досліджень та відзначили важливість проведення таких заходів задля обміну ідеями, формування нових пропозицій, апробації результатів досліджень.

Третій спільний захід відбувся в Університеті прикладних наук RISEBA (Латвійська Республіка, м. Рига) / University of Applied Sciences RISEBA (Republic of Latvia, Riga city). За програмою міжнародної академічної мобільності з 08.12.2023 по 18.12.2023 р. для участі та виконання умов міжнародного грантового проєкту Європейського Союзу «Erasmus+» (Грантова Угода № 101083856 — VEHUB4YOU — ERASMUS-EDU-2021-VIRTEXCH-NDICI) на базі Університету прикладних наук RISEBA зустрілися науково-педагогічні працівники Київського національного університету технологій та дизайну С. Бебко, гарант освітньо-наукового рівня, доктор філософії спеціальності 075 «Маркетинг» ОНП «Маркетинг», д. е. н., проф., та члени групи забезпечення О. Чернявська, д.е.н., проф., О. Євсейцева, к. е. н., доц. з науковцями Мінгечавірського державного університету (Азербайджанська Республіка), Університету Фоджа (Італія) та Університету прикладних наук RISEBA (Латвійська Республіка). Робоча зустріч учасників  проєкту VEHUB4YOU в Латвійському університеті прикладних наук  RISEBA була надзвичайно насиченою, конструктивною та плідною. Під час зібрання було узгоджено та детально обговорено навчальні курси від університетів-учасників, форми та методи навчання з обов’язковою імплементацією інноваційних підходів та практик.

Ми щиро вдячні нашим міжнародним партнерам за співпрацю і чекаємо на нові продуктивні зустрічі!