Вітаємо колектив науковців Київського національного університету технологій та дизайну з перемогою у конкурсі білатеральних українсько-литовських науково-дослідних проєктів, відібраних для фінансування на 2024-2025 рр.

Вітаємо колектив науковців Київського національного університету технологій та дизайну з перемогою у конкурсі білатеральних українсько-литовських науково-дослідних проєктів, відібраних для фінансування у 2023-2024 рр.

Наукове дослідження на тему: «Функціональні текстильні матеріали та вироби для потреб  військових, медиків, госпітальєрів та цивільного населення (ORTOKNIT) / Functional textile materials and products for the needs of the military, doctors, hospitalists and civilians (ORTOKNIT)» за пріоритетним напрямом «Технології оборонного спрямування» виконуватимуть науковці КНУТД спільно з науковцями Каунаського технологічного університету.

Вітаємо наш колектив з перемогою та бажаємо успішної реалізації проекту!!!

Деталі за посиланням