КНУТД ПОСІДАЄ ПОЧЕСНЕ ТРЕТЄ МІСЦЕ В РЕЙТИНГУ SCIMAGO INSTITUTIONS 2023 В СФЕРІ ПРОМИСЛОВОГО ТА ВИРОБНИЧОГО ІНЖИНІРИНГУ

Підбиваючи підсумки досягнень Київського національного університету технологій та дизайну у 2023 році на міжнародному ринку освітніх послуг та наукових досягнень, варто звернути увагу на результати міжнародного науково-метричного рейтингу SCImago Institutions Rankings 2023. Цей рейтинг враховує 17 ключових індикаторів, що охоплюють три різних набори показників, заснованих на дослідницькій діяльності, інноваційних заходах і впливу громадськість через видимість у вебсередовищі.

У 2023 році університет суттєво покращив позиції у загальному світовому рейтингу (Overall Rank) та рейтингу у сфері наукових досліджень (Research Rank), порівняно з 2022 роком на 82 та 774 позиції відповідно.

Але найвражаючим було визнання у сфері інженерних наук (Engineering), де наш університет увійшов у трійку лідерів у галузі Промислового та Виробничого Інжинірингу (Industrial and Manufacturing Engineering - https://www.scimagoir.com/rankings.php?sector=Higher+educ.&area=2209&ranking=Overall&country=UKR) в Україні !

Ranking

National Technical University - Kharkiv Polytechnic Institute

9 (1449)

V.N. Karazin Kharkiv National University

Ми пишаємося нашим науково-педагогічним колективом за високі досягнення та вагомий внесок у розвиток науки та освіти. Продовжуючи зміцнювати своє лідерство в галузі наш університет і надалі підтримуватиме високі стандарти наукової-освітньої діяльності, достойно виконуючи свою місію, у цю тяжку для нашої держави добу війни.