ВІКТОР ДАСЮК УСПІШНО ЗАХИСТИВ ДИСЕРТАЦІЮ НА ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 081 «ПРАВО»

16 січня 2024 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 10/2023 в Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся захист дисертації Дасюка Віктора Володимировича на тему «Правове регулювання антикорупційної експертизи в публічному адмініструванні» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право».

До складу разової спеціалізованої вченої ради увійшли: голова – доктор юридичних наук, професор Оніщик Юрій Віталійович, завідувач кафедри приватного та публічного права Київського національного університету технологій та дизайну; рецензенти – кандидат юридичних наук, професор Олійник Анатолій Юхимович, професор кафедри приватного та публічного права Київського національного університету технологій та дизайну; кандидат юридичних наук, доцент Коваль Ольга Миколаївна, доцент кафедри приватного та публічного права Київського національного університету технологій та дизайну; опоненти – доктор юридичних наук, професор Бригінець Олександр Олексійович, професор кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова; кандидат юридичних наук, доцент Перелигіна Раїса Володимирівна, завідувач аспірантури Київського університету права НАН України.

Дисертація аспіранта кафедри приватного та публічного права Київського національного університету технологій та дизайну Дасюка Віктора Володимировича присвячена визначенню сутності та особливостей правового регулювання антикорупційної експертизи в публічному адмініструванні.

Члени разової спеціалізованої вченої ради зазначили, що дисертація Дасюка Віктора Володимировича за своєю актуальністю, ступенем новизни, постановкою та способом вирішення поставлених питань, теоретичним та практичним підґрунтям та обґрунтованістю одержаних результатів відповідає вимогам Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2022 року № 44, та Вимогам до оформлення дисертації, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 12 січня 2017 року № 40.

Підсумком обговорень та дискусій з приводу представленого дослідження стало відкрите голосування членів разової спеціалізованої вченої ради. Рішення було одноголосним – присвоїти Дасюку Віктору Володимировичу ступінь доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право».

Вітаємо Дасюка Віктора Володимировича із успішним захистом дисертації та бажаємо успіхів у подальшій професійній діяльності!