УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ЛЬВІВСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ІНДУСТРІЇ МОДИ КНУТД У ВИСТАВЦІ GALYCHYNA FASHION EXPO

Студенти Львівського фахового коледжу індустрії моди КНУТД прийняли активну участь у роботі спеціалізованої виставки моди Galychyna Fashion Expo, м. Львів. Виставка проходила з 16 по 18 січня 2024 року.

Galychyna Fashion Expo – це бізнес-майданчик, створений для професіоналів індустрії моди, та покликаний налагодити ефективну комунікацію між виробниками, постачальниками і фахівцями роздрібних мереж. Виставка збирає провідних виробників індустрії моди, які вже мають готові колекції наступного сезону, відтак дає можливість отримати нові колекції одягу раніше конкурентів, сформувати замовлення нових колекцій безпосередньо від виробників, а також дозволяє знайти нових ділових партнерів і налагодити з ними співпрацю.

На виставці студенти гідно представили свої кращі роботи – колекції одягу.

Пишаємося нашими студентами.

Віримо, що індустрія моди – майбутнє України!